Murat ÖNCÜ - Turpa Emlak Bilgi Merkezi - Karşıyaka

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz

KONUT VE LÜKS VİLLA

Yaşamınızı uzun yıllar sürdüreceğiniz bir konuta ve lüks villa sahip olmak istiyorsunuz,veya mülkünüzü güvenli şekilde SATIŞ sürecini tamamlamak istiyorsunuz? PROFESYONEL GAYRİMENKUL DANIŞMAN'ım olsun istiyorsunuz? Konut ve villa seçiminde titiz davranıyor, kılı kırk yarıyorsunuz. Bu önemli kararı vermede size destek olacak, seçiminizi kolaylaştıracak alternatifler sunacak PROFESYONEL partnerlere ve BÖLGE UZMANI 'na  ihtiyacınız olacak.  Ayırdığınız bütçenize uygun seçenekleri sunmak, mülkü'nüzün  fiyatını pazar analiz raporu ile sunmak  üzere TURPA sasalı ekibi her zaman yanınızda olsun. Çözümler üretsin, işlemleriniz GÜVENLİ  ve HIZLI şekilde sonuçlanana kadar size destek olsun.

TİCARİ GAYRİMENKUL

Ticari mülklerinizi pazar analiz raporu ile bölgedeki değerini  tespit yapıp kısa sürede satış işlemini TURPA sasalı profesyonel gayrimenkul danışmanlarına YETKİ verin siz rahat edin!

İşinize en uygun lokasyonda dükkan, ofis, atölye, fabrika, depo, özel üretim tesisi sahası v.b. neye ihtiyacınız varsa, TURPA  sasalı sizin için çalışsın, bulsun, sunsun, siz seçin, beğenin.

PROJE SATIŞ

Üreteceğiniz İster konut ve villa, ister işyeri olsun ölçeği büyük ya da küçük olsun farketmez. TURPA sasalı aracılığıyla baştan sona danışmanlık hizmetleri sunalım, satış sürecini yönetelim..

ARSA

TURPA sasalı , Turpa ofisleri aralarındaki bilgi paylaşım ağıyla, müşterilerinin birbirinden farklı beklentilerine en doğru, en akılcı çözümlere ulaştıracak hizmeti sağlayarak, amaca uygun arsa alım, satım ve kiralama hizmeti vermektedir.

ARAZİ

TURPA Sasalı, tarla, meyve bahçesi, çiftlik, besi tesisleri, kümesler gibi her türlü arazi ve tarımsal işletmenin alım-satım-kiralam aracılığı yapar.

PORTFÖY YÖNETİMİ

Geniş gayrimenkul portföyü sahibi müşterilerine, kiralama ve satışın yanı sıra, ihtiyaç duyacakları yeni gayrimenkul yatırımları da dahil olmak üzere, her türlü danışmanlık ve portföy hizmetlerini TURPA sasalı verir.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya'da Paylaş

PAYLAŞ PAYLAŞ